Vaši trenéři

Zde je seznam trenérů, kteří odpovídají vašemu výběru. Pokud se o daném trenérovi chcete dozvědět více, klikněte na ikonu(v pravém horním rohu listu trenéra) a zobrazí se Vám celý jeho profil.

Avatar picture
Amálie Žajglova
Fitness
Kondice
Praha 4

Avatar picture
Mgr. Libor Pozníček
Běh
Fitness
Bojové sporty
Praha 4

Když jsem začínal trénovat, nedokázal jsem se rozhodnout, jestli chci klientům pomáhat dosáhnout spíš síly, rychlosti, obratnosti, kondice nebo odolnosti... Po nějaké době jsem si uvědomil, že se nemusím rozhodovat a vytvořil jsem systém Complex Fitness. Klientům pomáhám se všemi oblastmi, stávají se tak komplexnějšími milovníky pohybu jako takového. Právě sem patří povídání o tom, že sportuju celý život, pohyb miluju a neumím bez něj žít. To je samozřejmě pravda, ale nepíše to o sobě prakticky každý

Avatar picture
Denisa Svobodová
Fitness
Tanec
Praha 4 | Praha 5

Avatar picture
Dominik Süč
Tenis
Kondice
Praha 5 | Praha 13

Jsem bývalý profesionální hráč na okruhu ATP, bývalý mistr ČR z roku 2014. Trenérská licence od roku 2009. Mám zkušenosti s mezinárodními turnaji a trénuji se závodními hráči i s úplnými začátečníky.

Avatar picture
Bc Andriy Shamray
Beach volejbal
Volejbal
Praha 5 | Praha 6 | Praha 8 | Praha 13 | Praha-západ

„Být zdravý a fit není módní trend, ale životní styl.“

Login Image

Zapomněl jsem heslo

Kontaktní formulář

Pokud máte jakékoli otázky, neváhejte nás kontaktovat pomocí tohoto formuláře. Odpovíme Vám v co možná nejkratším termínu.