Vaši trenéři

Zde je seznam trenérů, kteří odpovídají vašemu výběru. Pokud se o daném trenérovi chcete dozvědět více, klikněte na ikonu(v pravém horním rohu listu trenéra) a zobrazí se Vám celý jeho profil.

Avatar picture
MARTIN BLAŽEK
Fitness
Kondice
Praha 3 | Praha 4 | Praha 5

Sportu se věnuji již od útlého dětství, kdy jsem začínal aktivně s fotbalem. Postupem času jsem se přesunul k bojovým sportům, díky kterým jsem se dostal i ke cvičení v posilovně, kde jsem se několik let věnoval kulturistice. Následně jsem se zaměřil více na zdravotní cvičení a skončil u trénování druhých jako fyziofitness trenér v Centru pohybové medicíny Pavla Koláře.

Avatar picture
Janka Buttová
Běh
Fitness
Fotbal
Kondice
Praha 3 | Teplice | Ústí nad Labem

15 let aktivni fotbalistka Od Srpna už aktivní fotbalová trenérka u FK Viktoria Žižkov - fotbal je má srdcovka a vymýslet tréninky mě baví, chci to dělat pořádně a dávám si na všem záležet. Začínala jsem v prvoligových Sk Sobědruh až po FK Dukla Praha, kde jsem v roce 2020 ukončila svou kariéru. Nyní mám licenci trenéra C UEFA a dokončuji UEFA B. Mám hráčské zkušenosti od brankáře po útok. Jsem všestranná a v budoucnu si chci vytvořit specializaci licenci brankáře A

Avatar picture
Dagmar Fialová
Fitness
Kondice
Praha 4

20 let praxe

Avatar picture
Andreas Fiala
Fitness
Praha 4

Jsem majitelem fitness centra na Praze 4. Jsem profesionální trenér II. třídy pro fitness a kulturistiku. Fitness se věnuji již 23 let a mou specialitou je redukce váhy. Trénuji převážně ženy. Nemám problém připravit kohokoliv na soutěžní prkna v jakékoliv kategorii. Fitness je pro mne koníčkem.

Avatar picture
Amálie Žajglova
Fitness
Kondice
Praha 4

„Být zdravý a fit není módní trend, ale životní styl.“

Login Image

Zapomněl jsem heslo

Kontaktní formulář

Pokud máte jakékoli otázky, neváhejte nás kontaktovat pomocí tohoto formuláře. Odpovíme Vám v co možná nejkratším termínu.