Trénuj s Bike Skill

Vlastislav Kabeláč Čiháček alias Čihi
(nejvýše postavený český jezdec UCI)
www.bikeskills.cz

Potřebujeme vědět co nejvíce o vaší technické úrovni, co se chcete naučit. Při prvním setkání probereme základy a formu výuky, tak aby vám co nejvíc sedla. Budete potřebovat své milované kolo, bezpečností vybavení (helmu, rukavice, pevnou obuv). Ideálně doražte bez SPD pedálů. Po dohodě Vám půjčíme pedály naše. Samozřejmostí je jídlo a pití sebou (netýká se campů).

Pro výuku máme možnost využít krásný volnočasový park v Tehově, který jsme tvořili společně s obcí a je zde technický trail, pump i Trialové prvky. Časově se přizpůsobíme Vašim požadavkům. Celkový čas výuky naplánujeme podle toho co budeme trénovat. V okolí je i řada překrásných přírodních lokalit s různým typem povrchu a technické náročnosti.

Každý se zlepšuje vlastním tempem a naším úkolem je najít vaše limity, nastavit správný postup a radou i názorným předvedením docílit co největšího pokroku. Od stability, trailů, výskoků k průjezdům těžkým terénem, budeme Vašimi průvodci za zlepšením či pochopením základů. Po dohodě je možné řešit i focení a natáčení Vašich úspěchů.

Naši trenéři v Bike Skill: Marek Tryner, Lukáš Valný, Katarina Tothova, Martin Šimůnek

„Být zdravý a fit není módní trend, ale životní styl.“

Login Image

Zapomněl jsem heslo

Kontaktní formulář

Pokud máte jakékoli otázky, neváhejte nás kontaktovat pomocí tohoto formuláře. Odpovíme Vám v co možná nejkratším termínu.